در کنارتان هستیم!

بخش آموزش

حل مشکل وای فای در iOS 8.0.2

تاریخ انتشار

در

حل مشکل وای فای در iOS 8.0.2

حل مشکل وای فای در iOS 8.0.2

بیشترین مشکلی که کاربران سیستم عامل آی او اس ۸٫۰٫۲ با آن روبرو هستند ، مشکل وای فای است . با توجه به اینکه وای فای کاربرد بسیار زیادی در زندگی روزمره دارد ، برخی کاربران روش هایی غیر رسمی جهت حل مشکل وای فای در آی او اس ۸٫۰٫۲ ارائه کرده اند . روش هایی که هنوز از طرف اپل به طور رسمی تایید نشده اما در بسیاری از مواقع به حل مشکل موجود کمک میکند .

در بسیاری از گجت های دیجیتال با استفاده از ریست کردن ، ریبوت کردن و یا ریستور کردن دستگاه میتوان چنین مشکلاتی را حل نمود ، اما بسیاری از موارد نیز مشکل نرم افزاری سیستم عامل است .

روشی که در حال حاضر توسط کاربران برای حل مشکل وای فای آیفون ارائه شده ، ریست کردن تنظیمات شبکه وای فای آیفون است .

 

مراحل رفع مشکل وای فای

اولین مرحله رفع به بخش تنظیمات وای فای و ریست کردن آن است . به بخش Setting رفته ، General را باز کرده و به بخش Reset بروید . در اینجا گزینه Reset Netwwork Setting را انتخاب کنید .

 

حل مشکل وای فای در iOS 8.0.2

 

در مرحله بعد لازم است وای فای دستگاه را از بخش سرویس ها خاموش کنید . برای اینکار به Setting رفته و از آنجا به بخش Privacy بروید . در مرحله بعد به Location Services رفته و سپس به System Services بروید . در این صفحه لازم است گزینه Wifi Network را خاموش کنید و بعد دستگاه خود را خاموش روشن ( ریستارت ) نمایید .

 

حل مشکل وای فای در iOS 8.0.2

 

ضمنا مجددا تاکید میکنیم این روش توسط کاربران ابداع و تست شده و هنوز به تایید اپل نرسیده است . پس ممکن است در عملکرد این روش خطا هم وجود داشته باشد .  این مشکل چون یکی از اصلی ترین مشکلات این نسخه است ، حتما در نسخه بعدی آپدیت آی او اس اصلاح خواهد شد .

Continue Reading
نظر خود را ثبت کنید

جهت ثبت نظر خود باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظر خود را ثبت کنید

انتخاب کاربران