در کنارتان هستیم!

اخبار اپل

سیستم عامل iOS8 معرفی شد !

تاریخ انتشار

در

سیستم عامل iOS8 معرفی شد !

همانطور که همه انتظار داشتیم، دیشب اپل نسخه جدید سیستم عامل دستگاه‌های همراه خود را معرفی کرد.مهمترین قابلیت‌های اضافه شده را در زیر باهم مرور میکنیم.

 • در iOS8 با یک نوتیفیکیشن سنتر جدید سروکار داریم که مجهز به نوتیفیکیشن‌های تعاملی شده.به این ترتیب دیگر برای رسیدگی به یک نوتیفیکیشن جدید نیازی نیست از برنامه‌ای که روی گوشی باز بوده خارج شوید.
 • سافاری و Mail دو اپلیکیشن دیگری هستند که در iOS8 بهبود پیدا کرده‌اند.اپلیکیشن Mail حالا از ژست‌های حرکتی بیشتر پشتیبانی میکند و به کاربر اجازه میدهد با کشیدن انگشتش روی نامه‌، آن را Flag، Highlight و یا پاک کند.
 • جستجوگر اسپاتلایت حالا علاوه بر تمام اطلاعات روی گوشی شما،اپ استور و پایگاه‌های خبری اینترنتی را هم میگردد.
 • قابلیت مهم بعدی که برای iOS8 معرفی شد QuickType بود. حالاهنگام تایپ آیفون کلمات بعدی را حدس میزند و هرچه‌قدر بیشتر تایپ کنید، QuickType حدس‌های دقیق‌تری میزند. Continuity اسناد و اطلاعات کامپیوتر و تلفن شما را با هم همخوان میکند و میتوانید کارهایتان را روی آیفون دقیقا از همانجایی که روی مک رهایش کرده بودید ادامه دهید.
 • اپلیکیشن Messages به شما اجازه میدهد پیغام‌های گروهی را خاموش کنید و قابلیت Do Not Disturb را برای یک یا چند شخص خاص فعال کنید.همچنین ویژگی Tap-To-Talk به شما اجازه میدهد که از داخل محیط اپلیکیشن،برای دوستانتان پیغام‌های صوتی بفرستید.فایل‌های الحاقی (Attachments) پیام‌ها برای سهولت بیشتر همگی در یک صفحه به نمایش درمی‌آیند همچنین برای جلوگیری از اشغال فضای اضافی، این فایل‌های الحاقی بعد از مدتی خودکار پاک خواهند شد.
 • HealthKit اپلیکیشن فیتنس و سلامتی اپل در iOS8، با اتصال به چندین نرم‌افزار سلامتی،تمام اطلاعات شما در این زمینه را در یک جا نگه داری میکند.
 • Family Sharing به شما اجازه میدهد پروفایل‌هایی برای اعضای خانوا‌ده‌تان تا سقف عضویت شش نفر ایجاد کنید.هروقت کسی از اپ استور خرید کند بقیه اعضای خانواده‌اش هم خبردار خواهند شد.
 • Photos حالا تمام عکس‌هایی که گرفتید را اتوماتیک بین تمام دستگاه‌ها همخوان میکند.همچنین جستجو برای عکس‌ها اکنون پیشرفته‌تر شده تا کاربران بتوانند عکسی که با خصوصیات موردنظرشان مطابقت دارد راحتتر پیدا کنند.

Continue Reading
1 نظر

1 نظر

 1. کلینیک اپل

  خرداد ۲۰, ۱۳۹۳ در ۲:۵۵ ب.ظ

  تغییرات انجام شده در نسخه جدید سیستم عامل اپل را در مطلب بالا مشاهده می نمایید .

جهت ثبت نظر خود باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظر خود را ثبت کنید

انتخاب کاربران