در کنارتان هستیم!

اخبار اپل

استیو جابز لقب تاثیر گذارترین مدیر تجارت در ۲۵ سال اخیر را دریافت نمود

تاریخ انتشار

در

استیو جابز لقب تاثیر گذارترین مدیر تجارت در 25 سال اخیر را دریافت نمود

استیو جابز لقب تاثیر گذارترین مدیر تجارت در ۲۵ سال اخیر را دریافت نمود

استیو جابز به عنوان موسس ، بنیان گذار و مدیر قبلی شرکت توسط از طرف CNBC به عنوان تاثیر گذار ترین مدیر دنیای تجارت در ۲۵ سال اخیر انتخاب شد . این لیست به معرفی ۲۵ شخص تاثیر گذار از دنیای کسب و کار و تجارت اختصاص دارد . همانطور که انتظار می رفت رقیب اصلی استیو جابز در این ایست موسس و بنیان گذار شرکت مایکروسافت بیل گیتس است .

بیل گیتس رتبه دوم این لیست را به خود اختصاص داده و موسسان یا مدیران عامل شرکت هایی مثل گوگل ، آمازون ، فیس بوک ، اوراکل و … در جایگاه های بعدی قرار دارند .

استیو جابز لقب تاثیر گذارترین مدیر تجارت در 25 سال اخیر را دریافت نمود

 

اما چرا استیو جابز در رتبه اول این لیست قرار گرفته است ؟

دلیل انتخاب استیو جابز تنها به خاطر شرکت اپل نبوده ، بلکه به خاطر اعتبار و ارزش بسیاری که نزد مردم دارد و البته مهم تر از آن تاثیری که در زندگی شخصی مردم ایجاد کرده این مقام را کسب کرده است .

شغل و نو آوری های استیو جابز در شرکت اپل با سختی های بسیار زیادی همراه بود . او در سال های ابتدایی فعالیت خود مجبور به ترک شرکت شد . او با تشکیل دادن NeXT و Pixar توانست در سال ۱۹۹۷ محصولات جدید و خلاقی را در شرکت اپل پس از بازگشت بسازد و دنیای کامپیوتر و الکترونیک را تغییر دهد .

پس از بازگشت او به اپل ، محصولات فوق العاده ای نظیر آی مک ، آیپاد ، آیفون و در نهایت آیپد خلق شد . محصولاتی که هر کدام باعث تحولی عظیم در دنیای کامپیوتر و الکترونیک شدند .

استیو جابز در سال ۲۰۱۱ از دنیا رفت اما محصولاتی که او خالق آنها بود ، همچنان در دنیای تکنولوژی در حال استفاده و پیشرفت هستند .

حال میتوانید در این صفحه نگاهی به این لیست ۲۵ نفره بیاندازید .

 

 

منبع : imore

Continue Reading
نظر خود را ثبت کنید

جهت ثبت نظر خود باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظر خود را ثبت کنید

انتخاب کاربران