در کنارتان هستیم!

معرفی برنامه و بازی

برنامه Adobe Lightroom برای آیفون

تاریخ انتشار

در

برنامه Adobe Lightroom برای آیفون

نزدیک به یک سال پیش، Tom Hogarty از شرکت Adobe نمونه‎ای از برنامه‎ای بی نام برای آیپد را نشان داد که امکان ویرایش حرفه‎ای و قابلیت تغییر در ویژگی های عکس و تصویر را در تبلت اپل فراهم می‎نمود. سپس در ماه ژانویه مشخص شد که این شرکت در حال کار بر روی نسخه آیپد برنامه Adobe Lightroom است.

 

برنامه Adobe Lightroom برای آیفون

به تازگی برنامه تحت عنوان برنامه Adobe Lightroom برای آیپد، در فروشگاه App ارائه شده است. از دور، به نظر می‎رسد که برنامه Adobe Lightroom ، قدرتمند بوده، قادر به ویرایش عکس های DSLR RAW و ویژگی های دیگر باشد. اما، مانند بسیاری از ابزار های حرفه‎ای تلفن همراه، برای استفاده از آن باید مشترک خدمات Cloud Adobe باشید…

در اینجا مروری داریم بر آنچه که برنامه Adobe Lightroom می‎تواند انجام دهد:

ویرایش و سازماندهی تصاویر در هر مکان، در هر زمان بر روی آیپد. بهبود همه نوع تصویر، از عکس های گرفته شده توسط گوشی های هوشمند تا تصاویر خام DLSR با استفاده از ابزارهای قدرتمند و شناخته شده. امکان sync کردن اتوماتیک همه ویرایش های انجام شده در تلفن همراه بر روی دسکتاپ توسط ۵ Lightroom. به اشتراک گذاری آسان همه عکس ها در شبکه های اجتماعی. با استفاده از اپلیکیشن Lightroom تلفن همراه، عکاسی شما ارتقا خواهد یافت.

– فایل های خام را از دوربین های DSLR با استفاده از Smart Previews ویرایش کنید.
– تصاویر را از camera roll آیپد خود ویرایش کنید.
– تصاویر را با استفاده از ابزارها و پیش تنظیمات شناخته شده Lightroom بهبود دهید.
– عکس ها را از camera roll آیپد خود وارد کنید.
– به سرعت عکس ها را Flag و Reject کنید.
– به صورت اتوماتیک عکس های ویرایش شده، metadata، و اطلاعات جمع آوری شده با ۵ Lightroom را با دسکتاپ خود و تمام دستگاه های دارای لایت روم، sync کنید.

 

برنامه Adobe Lightroom مستلزم آن است که شما یک نسخه از آیپد با iOS 7 یا بعد از آن را داشته باشید – هیچ سخت افزار خاصی برای تبلت لازم نیست. و همچنین باید مشترک خدمات Creative Cloud بوده و اپلیکیشن ۵ Lightroom را برای دسکتاپ داشته باشید.

اگر شما دارای این امکانات می‎باشید، قطعا برنامه Adobe Lightroom برای آیپد را امتحان خواهید کرد. اگر علاقه مند هستید، برنامه Adobe Lightroom در فروشگاه اپل به صورت رایگان در دسترس است. همچنین شایان ذکر است که برنامه Adobe Lightroom یک نسخه آزمایشی ۳۰ روزه رایگان برای Creative Cloud دارد، اما پس از آن، قیمت آن به ۱۹٫۹۹ دلار در هر ماه می‎رسد.

Continue Reading
نظر خود را ثبت کنید

جهت ثبت نظر خود باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظر خود را ثبت کنید

انتخاب کاربران